ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ - Do Tatier aj k Dunaju

 Naše skladové vozidlo ŠKODA KAMIQ

 Naše predvádzacie vozidlo ŠKODA KAMIQ

Keď zistíte, čo v živote chcete, budete chcieť toto auto. Jedinečné spojenie kompaktných rozmerov s odvážnym dizajnom. Presne taká je nová sebavedomá ŠKODA KAMIQ. Dokonalý automobil, ktorý zvládne všetko, čo potrebujete od mestského crossoveru. Dokonca aj parkovacie miesta sa vám budú zdať väčšie.Model KAMIQ prináša aj množstvo technológií, ktoré nie sú v segmente kompaktných mestských crossoverov bežne dostupné. Pokročilé asistenčné systémy a nová generácia informačno-zábavného vybavenia vám pri každej jazde poskytne nielen dokonalú bezpečnosť, ale aj bezchybnú zábavu.To je Simply Clever. To je ŠKODA

Radosť naň pozrieť: KAMIQ je dokonalou kombináciou robustnosti a dynamických tvarov definovaných dizajnérskym rukopisom značky ŠKODA. Je to prvý crossover značky ŠKODA. Exteriér hneď na prvý pohľad zaradí model KAMIQ do rodiny ŠKODA, ale zároveň vyzdvihuje aj jeho individualitu.  Automobil ŠKODA ponúka funkcie SUV, ako je vyšší podvozok a robustný vzhľad, v kombinácii s praktickosťou kompaktného mestského automobilu. KAMIQ je vybavený širokou prednou mriežkou a delenými svetlometmi, ktoré prednej strane automobilu dodávajú jedinečný vzhľad. Prídavná časť na prednom nárazníku v platinovosivej alebo čiernej farbe zvýrazňuje charakter automobilu triedy crossover.

Charakteristické línie po bokoch automobilu zvýrazňujú jeho dynamický tvar vytvorený dizajnovým rukopisom značky ŠKODA. Tento dojem ešte viac umocňujú tónované sklá SunSet, ktoré zvýrazňujú atraktívny vzhľad exteriéru a zároveň chránia zadných pasažierov pred oslnením. Neprehliadnuteľným nápisom ŠKODA na zadnej strane sa hrdo hlási k svojmu pôvodu. Aby vynikol váš individuálny štýl pri každodennej jazde, KAMIQ môže byť vybavený voliteľným panoramatickým strešným oknom čiernej farby.

Svetlo nie je len účelným prvkom. Dokáže aj inšpirovať. Vďaka jedinečným svetlometom a štíhlym, dlhým zadným svetlám spoznáte na prvý pohľad dokonalú kombináciu tradície výroby českého krištáľu a moderných technológií. Najvyššia výbava naplno využíva technológiu LED, a to vrátane funkcie svietenia do zákrut, hmlových svetiel a animovaných smeroviek na zvýšenie dynamiky automobilu. Súčasťou modelu KAMIQ sú do šírky roztiahnuté zadné svetlá s typickým osvetlením značky ŠKODA v tvare písmena C, ktoré sme osviežili moderným štýlom. Tento originálny svetelný podpis kráča ruka v ruke s dokonalou funkčnosťou. Pri najvyšších stupňoch výbavy je automobil vybavený zadnými full LED svetlami s dynamickými smerovými svetlami.

V modeli KAMIQ sa budete cítiť ako doma. Interiér, ktorý je rovnako sebavedomý a funkčný ako exteriér, ponúka výnimočnú priestrannosť i kvalitné materiály, a to vrátane atraktívnych doplnkov a najmodernejších digitálnych technológií. Interiér automobilu KAMIQ je vyhotovený z kvalitných materiálov so skvelým spracovaním. Vďaka niekoľkým kombináciám čalúnenia a dekoračných prvkov môžete svojmu automobilu dodať jedinečný osobný štýl. Vďaka pohodlným a príťažlivo tvarovaným sedadlám sa budete cítiť sviežo aj po dlhšej jazde.

Funkcia virtuálneho kokpitu zobrazuje detaily z palubného počítača spolu s ďalšími informáciami, ako sú napríklad údaje z navigácie. Môžete si vybrať z piatich nastavení zobrazenia. Súčasťou virtuálneho kokpitu modelu KAMIQ je displej s uhlopriečkou 10,25 palca.

Nech ste kdekoľvek, môžete byť stále pripojení. Byť online plne a trvalo neznamená mať len neustály prístup k zábave a užitočným informáciám, ale aj možnú pomoc na cestách. ŠKODA CONNECT je vašou bránou do sveta neobmedzených možností komunikácie. Táto platforma zahŕňa dve kategórie služieb. Služba Infotainment Online poskytuje okrem iného aj informácie pre navigáciu v reálnom čase, služba Care Connect je zasa zameraná na pomoc a bezpečnosť a umožňuje prístup a ovládanie automobilu na diaľku. Ponúka aj pomoc v každej situácii, ktorá si to vyžaduje.

Uvažujte vo veľkom. Každý detail vo vašom automobile bol navrhnutý tak, aby bolo cestovanie bezproblémové. Od naloženia batožiny cez úpravu vnútorného priestoru až po umiestnenie všetkých vašich vecí. Elektricky ovládané piate dvere - otvárajú a zatvárajú sa jediným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní alebo na dverách vodiča, čo je obzvlášť praktické v nepriaznivom počasí. Môžete tiež nastaviť hornú polohu dverí tak, aby vyhovovala vašim potrebám. Tlačidlo na zatvorenie piatych dverí sa nachádza aj na samotných dverách. Ochrana hrany dverí - pri otvorení ktorýchkoľvek bočných dverí sa vysunie ochranná lišta a zakryje ich okraj. KAMIQ tak chráni sám seba pred poškodením, a zároveň je aj ohľaduplný k iným vozidlám. Túto funkciu oceníte najmä na úzkych parkovacích miestach. Medzipodlaha - s medzipodlahou sa spodok batožinového priestoru nachádza na úrovni nakladacej hrany na uľahčenie manipulácie s batožinou. Zároveň slúži aj ako skrytý odkladací priestor. Nádržka na kvapalinu - pri dolievaní kvapaliny do ostrekovačov už nikdy nevylejete ani kvapku. Nádržka na kvapalinu je ľahko dostupná a zároveň aj vybavená vstavaným lievikom.

Aj batožinový priestor modelu KAMIQ zhmotňuje jeho kreatívny dizajn. Batožinový priestor je vybavený funkciami, vďaka ktorým vaše veci vždy zostanú na svojom mieste a automobil zostane čistý. A navyše: veľkorysý objem 400 l s ďalšími 1 395 litrami po sklopení zadných sedadiel zaraďuje tento automobil medzi špičku vo svojej triede.

Model KAMIQ je plný premyslených funkcií a sofistikovaných asistenčných systémov. Poskytne vám maximálne pohodlie a zvýši vaše šoférske sebavedomie. Vnútorný priestor poskytuje komfort pre každého používateľa. So ŠKODA SOUND SYSTÉMOM si vychutnáte dokonale čistý zvuk, či už hudby alebo hovoreného slova. Systém je vybavený desiatimi reproduktormi vrátane stredového reproduktora v prístrojovej doske a subwooferu v batožinovom priestore. Okrem iných funkcií je možné pomocou profilov All, Front a Driver prispôsobiť zvuk podľa počtu osôb v automobile a sedadiel, na ktorých sedia. Zariadenie poskytuje celkový výstupný výkon 405 W.

Motory poskytujú výnimočné pohodlie pri jazde v meste alebo aj mimo neho. Bez ohľadu na to, či si vyberiete benzínovú alebo naftovú motorizáciu, váš KAMIQ bude vždy jazdiť potichu, flexibilne, spoľahlivo a hospodárne. V našej ponuke nájdete 70 kW, 85 kW a 110 kW benzínové motory s vynikajúcim zrýchlením a vysokým krútiacim momentom, ako aj 85 kW naftový agregát s výnimočne nízkou spotrebou paliva. V závislosti od zvoleného motora je dostupná 6-rýchlostná manuálna alebo 7-rýchlostná automatická prevodovka DSG. Funkcia Driving Mode Select, ktorá sa aktivuje tlačidlom na stredovej konzole, ponúka na výber režimy Eco, Normal, Sport a Individual. Ak je automobil vybavený zníženým podvozkom, ktorý sa presne vyladí pomocou funkcie ovládania športového podvozka, môžete si prostredníctvom funkcie Driving Mode Select vybrať medzi režimom Sport a Normal.

 

 Katalóg ŠKODA KAMIQ

 Cenník ŠKODA KAMIQ

 Technické údaje ŠKODA KAMIQ

 Katalóg príslušenstva ŠKODA KAMIQ


 

 

 

 hore