ŠKODA RAPID Spaceback Monte Carlo

ŠKODA Rapid Spaceback Monte Carlo

ŠKODA RAPID SPACEBACK Monte Carlo

Nový športový model ŠKODA RAPID SPACEBACK Monte Carlo zaujme svojou dynamikou a výrazným vzhľadom. Prednú časť vozidla charakterizuje čierny rám masky chladiča, široký čierny otvor vstupu chladiaceho vzduchu aj načierno zafarbené svetlomety a hmlovky. Prahy sú osadené čiernymi nástavcami. Predný a strešný spojler spolu s difúzorom zadného nárazníka sú taktiež lakované čiernou farbou. Elektricky nastaviteľné a vyhrievané vonkajšie zrkadlá majú čierny kryt. Okno piatych dverí a zadné bočné okná sú vybavené sklami s vyšším stupňom tónovania (SunSet). Exkluzivitu celého konceptu podčiarkuje panoramatická strecha s predĺženým sklom veka batožinového priestoru.

RAPID SPACEBACK Monte Carlo je ponúkaný so širokou paletou motorov modelu RAPID SPACEBACK (tri benzínové a dva dieselové motory). Novinkou modelu ŠKODA RAPID/RAPID SPACEBACK je funkcia SmartGate. Jej prostredníctvom je možné v určitých aplikáciách smartfónu zobrazovať, ukladať a využívať jednotlivé dáta o vozidle.

ŠKODA RAPID SPACEBACK Monte Carlo má štandardne okrem iného:

 16" alebo 17" disky z ľahkej zliatiny
 prahy kryté čiernymi lištami
 trojramenný športový kožený volant s červeným obšitím
 červeno obšitú manžetu riadiacej páky
 športový podvozok
 športové sedačky v dizajne Monte Carlo
 kryty pedálov z ušľachtilej ocele
 červeno obšité čierno vkladané textilné koberčeky

 Cenník ŠKODA RAPID SPACEBACK Monte Carlo

ŠKODA Rapid Spaceback Monte Carlo

​Čierna je jednoducho sexy

a výborne sa dopĺňa s červenou. Športové sedačky, červeno obšitá manžeta riadiacej páky a volant  pre ešte lepšie športové zážitky.

ŠKODA Rapid Spaceback Monte Carlo

Tvárou v tvár

Špecifickými črtami v čiernom prevedení sú predné svetlomety, hmlové svetlá, predná mriežka, predný nárazník a plastové kryty lemujúce spodnú časť vozidla.

ŠKODA Rapid Spaceback Monte Carlo

Pekné aj pod nohami

Kryty pedálov sú vyrobené z ušľachtilej ocele a podčiarkujú jedinečnosť tohoto športového modelu. Tak šliapnite na to!

ŠKODA Rapid Spaceback Monte Carlo

Simply Clever skrz naskrz

Mať športové auto neznamená vzdať sa praktických aspektov. Prahové lišty s logom Monte Carlo nie sú len na dekoráciu, chránia aj pred poškodením.

ŠKODA Rapid Extra

ŠKODA RAPID Extra

ŠKODA RAPID SPACEBACK Extra

Nový model ŠKODA RAPID Extra vám prinesie vždy niečo výnimočné. Presvedčí vás o tom aj výhodný a cenovo dostupný balík výbavy za atraktívnu cenu. Akčný paket DESIGN PACK v hodnote 1 005 € je pre model RAPID Extra len za 499 €. Paket zahŕňa: 17" čierne disky kolies BLADE z ľahkej zliatiny, predĺžené sklo veka batožinového priestoru (Spaceback), LED zadné svetlá (Liftback), SUNSET - vyšší stupeň tónovania od B stĺpika, kryty spätných zrkadiel a mriežka chladiča v čiernej farbe.

RAPID Extra je ponúkaný s troma benzínovými a jedným dieselovým motorom. Nový úsporný motor 1.0 TSI ponúka vyšší výkon, lepšiu dynamiku a nižšiu spotrebu paliva. Tým, ktorí často cestujú, určite vyhovie základný motor 1.4 TDI, ktorého prioritou je nízka spotreba a je určený na veľké vzdialenosti.

ŠKODA RAPID Extra má štandardne okrem iného:

 16" disky EVORA z ľahkej zliatiny
 Predné hmlové svetlomety
 Climatronic - automatická klimatizácia so senzorom vlhkosti
 Parkovacie senzory vzadu
 Navigačný systém AMUNDSEN (6,5" farebný dotykový displej, SD slot, USB, hlasové ovládanie, mapy Európy na SD karte, WLAN a Infotainment Online na 1 rok)
 Soundsystém ŠKODA Surround so 6 reproduktormi
 Trojramenný multifunkčný kožený volant pre ovládanie rádia a telefónu
 Centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním
 Halogénové svetlomety s LED denným svietením
 LIGHT AND RAIN ASSIST - svetelný a dažďový senzor
 Štart/Stop systém s rekuperáciou brzdnej energie

 Cenník ŠKODA RAPID Extra

ŠKODA RAPID Extra

​Disky z ľahkej zliatiny

16" disky EVORA z ľahkej zliatiny pridávajú modelu RAPID Extra nielen osobitosť a štýl, ale aj vysokú úroveň jazdného komfortu. Ako príplatková výbava sú k dispozícii 16" disky VIGO a 17" disky TRIUS alebo CAMELOT.

ŠKODA RAPID Extra

Trojramenný mutifunkčný kožený volant

sa nielen príjemne drží, ale umožňuje aj ovládanie infotainmentu, Maxi DOT-u a pripojeného telefónu. Kvalitná koža je hebká na dotyk, poskytuje pohodlné a bezpečné držanie volantu, bez šmýkania rúk.

ŠKODA RAPID Extra

Dažďový a svetelný senzor

Systém automatického stierania využíva senzor dažďa v držiaku vnútorného spätného zrkadla, ktorý automaticky zapne stierače a prispôsobuje ich rýchlosť. Svetelný senzor automaticky zapína svetlá auta, keď intenzita svetla v okolí klesne pod stanovenú hodnotu.

ŠKODA RAPID Extra

Parkovacie senzory

Parkovanie s modelom RAPID Extra je vďaka výbornej ovládateľnosti hračka. No pomôcť vám môžu aj parkovacie senzory, zabudované do zadného nárazníka, ktoré merajú vzdialenosť vozidla od prekážok a včas vás upozornia.

 hore