ŠKODA financovanie

ŠKODA financovanie
ŠKODA financovanie

Čo je to ŠKODA FINANCIE

ŠKODA Financie je značkové financovanie pripravené špeciálne pre automobily značky ŠKODA. Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť tie najlepšie podmienky.

Lízing alebo úver
Je jedno, či vám viac vyhovuje lízing alebo úver. ŠKODA Financie vám obe možnosti prefinancovania ponúka tak,aby ste sa cítili čo najkomfortnejšie po celý čas splácania.

ŠKODA Lízing
Lízing vybavíte rýchlo a jednoducho. Pri lízingu je majiteľom vozidla lízingová spoločnosť (vaším majetkom sa stane až po ukončení zmluvy a úhrade poslednej splátky). Podnikatelia môžu využiť daňovú výhodu a zrýchlený odpis. Najkratšia doba splácania je tri roky.

ŠKODA Kredit
Výhodou financovania cez úver je, že vozidlo sa stáva okamžite vaším majetkom. Najkratšia doba splácania je 6mesiacov a úver môžete splatiť aj predčasne. Odpočet DPH sa uplatňuje jednorázovo.

Všetko vybavíte priamo u predajcu
Produkty ŠKODA Financie ponúka každý autorizovaný predajca automobilov značky ŠKODA na Slovensku.Vyškolený špecialista s vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností. Pokiaľ ste s ponukou spokojný, pripraví vám návrh zmluvy, ku ktorému priložíte potrebné dokumenty. Tie sú on-line zaslané do VWFS. Po odsúhlasení zmluvy vo VWFS stačí uhradiť akontáciu (prvú navýšenú splátku alebo časť kúpnej ceny platenej z vlastných zdrojov), podpísať zmluvu a auto je vaše.

Garancia výšky splátok
Záleží nám na tom, aby ste auto nielen pohodlne vybrali, ale ho aj v pohode splatili. Preto vám garantujeme výšku splátok počas celého zmluvného obdobia.

Splácate tak, ako potrebujete
Chápeme, že každý klient je iný. Preto sme vytvorili flexibilný systém, ktorý vám umožní nastaviť si výšku akontácie a dĺžku splácania, podľa vašich možností.

Poistenie v splátke
Uvedomujeme si, že na cestách, ale aj v živote, sa môže stať všeličo. Preto vám okrem povinného zmluvného poistenia ponúkame aj havarijné poistenie a poistenie finančnej straty za najvýhodnejších podmienok. Všetky poistenia sú súčasťou lízingových a úverových splátok. Poistenie zahrnuje
havarijne poistenie, povinné zmluvné poistenie, GAP – Poistenie finančnej straty, náhradné vozidlo a právny asistent.

Viac informácií nájdete tu.

 ŠKODA Financovanie na jednotku - čítajte viac