Nova OCTAVIA COMBI

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

 

 

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

 

 

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

ŠKODA OCTAVIA COMBI

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI presvedčí slovenských motoristov bezkonkurenčnou ponukou priestoru, nadčasovo elegantným dizajnom, funkčnosťou, inovatívnymi bezpečnostnými a komfortnými systémami. Zákazníci tiež ocenia moderné úsporné motory, praktické „Simply Clever“ riešenia a pre značku ŠKODA typicky atraktívny pomer ceny a ponúkanej hodnoty.

Už v základnej verzii Active s motorom 1,2 TSI / 63 kW štartujúcej od 15 190 € ponúkne nová ŠKODA OCTAVIA COMBI rozsiahly bezpečnostný paket, v ktorom nechýba elektronická kontrola stability (ESC) vrátane multikolíznej brzdy, sedem airbagov či dvojica úchytov Isofix a TopTether pre upevnenie detských sedačiek vzadu. V oblasti komfortu a funkčnosti prináša nový model vo verzii Active okrem iného aj klimatizáciu, palubný počítač, infotainment rádio Blues s USB vstupom, elektricky ovládané okná vpredu, elektricky nastaviteľné a vyhrievané spätné zrkadlá, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, tónované sklá, strešný nosič alebo zadný stierač Aero.

Vyššia výbava modelu OCTAVIA COMBI vo verzii Ambition, štartujúca s rovnakou motorizáciou od 16 730 €, prináša navyše napríklad 16" oceľové disky kolies, predné hmlové svetlomety, infotainment rádio Swing s CD/MP3 a vstupom pre SD kartu a USB, plnegrafický displej palubného počítača  Maxi DOT, tempomat, kožený volant, JUMBO BOX s nastaviteľnou lakťovou opierkou vpredu, zadné operadlo delené a sklopné s lakťovou opierkou vzadu či komfortné telefonovanie s Bluetooth.

Ešte vyšší komfort dopraje cestujúcim OCTAVIA COMBI vo verzii Elegance s motorom 1,2 TSI / 77 kW, ktorú zákazník získa od 19 390 €. Zaujme 16" diskami kolies Velorum z ľahkej zliatiny. O pohodu vo vnútri vozidla sa postará dvojzónová klimatizácia Climatronic so senzorom kvality vzduchu a vlhkosti. Na podlahe sú vkladané tkané koberce, predné sedadlá sú vyhrievané. Z rozsiahleho zoznamu štandardnej výbavy je možné spomenúť tiež difúzne osvetlenie interiéru CatVision, Parking Assistant (parkovacie senzory vzadu), elektrické ovládanie okien vpredu a vzadu, vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmavovaním, LIGHT ASSISTANT (s funkciou COMING HOME) alebo svetelný a dažďový senzor.

Pre OCTAVIU COMBI 4x4 štartuje motorizácia 1,6 TDI CR DPF / 77 kW od 21 280 € vo verzii Active a od 22 620 € vo verzii Ambition. Vo verzii Elegance môžete mať tento model od 24 100 €.

Batožinový priestor až 610 litrov (po sklopení operadiel zadných sedadiel dokonca 1740 litrov), high-tech prvky bezpečnosti a komfortu, výkonný motor 1,6 TDI/77 kW so spotrebou iba 3,8 l/100 km a hodnotou emisií CO2 99 g/km, to je nová ŠKODA OCTAVIA COMBI.

 Katalóg Nová ŠKODA OCTAVIA

 Cenník ŠKODA OCTAVIA COMBI a OCTAVIA COMBI 4x4

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru

Batožinový priestor možno otvárať elektronicky pomocou tlačidiel na dverách batožinového priestoru, na stredovej konzole alebo na diaľkovom ovládaní zamykania.

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

Najväčší batožinový priestor v triede

Praktický batožinový priestor s množstvom úchytov ponúka neprekonateľných 610 litrov. Operadlá zadných sedadiel možno uvoľniť z batožinového priestoru a rozšíriť jeho objem až na 1 740 litrov.

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

Priehradka Phonebox

Priehradka Phonebox nie je len priehradkou pre váš telefón. Ak si do priehradky Phonebox vložíte telefón, bude nielen chránený, ale bude sa aj bezdrôtovo nabíjať.

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

Adaptívny podvozok

Tiež sa mu hovorí "čarovný koberec". Tento systém umožňuje vodičovi nastaviť 3 režimy odpruženia: komfortný, normálny a športový.

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

Natiahnite sa

Neradi ste sedeli na zadných sedadlách? Odteraz to budete milovať. Okrem pohodlných sedadiel získate priestor na nohy až 73 mm a priestor pre hlavu na zadných sedadlách až 995 mm.

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

Pestrá paleta diskov

Široký sortiment zliatinových diskov vám pomôže posunúť jedinečnosť vášho vozidla ešte o úroveň vyššie. Vyberte si zo 16, 17 a 18-palcových kolies, ktoré podčiarknu štýlovosť a športový charakter vozidla.

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

Vyhrievaný volant

Na požiadanie môžeme váš model OCTAVIA COMBI vybaviť vyhrievaným volantom, ktorý oceníte obzvlášť v zime.

Nová ŠKODA OCTAVIA COMBI

Háčiky na nákupné tašky

Nech už je vašou láskou cyklistika alebo lyžovanie, OCTAVIA COMBI vás posunie ďalej. Originálne príslušenstvo ŠKODA ponúka viacero možností vrátane strešných nosičov, boxov a obalov na lyže.

 hore