5 rokov pohody

5 rokov pohody

 

Zimné komplety

 

5 rokov pohody

Užívajte si aj vy päť rokov pohody a bezstarostnej jazdy!

K novému autu vám darujeme päť skvelých výhod - 5-ročný servis grátis, predĺženú 5-ročnú záruku, extra výbavu Paket PLUS, sadu zimných pneumatík a výhodné financovanie bez navýšenia. S týmito benefitmi môžete ušetriť až 2.200 €. Vyberte si z obľúbených modelov CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, SUPERB alebo KODIAQ a čaká vás bezstarostná jazda.

Profesionálnu starostlivosť môžete svojmu novému autu dopriať aj bez starostí navyše. Aby ste sa nemuseli o nič starať, pridáme vám ŠKODA servisný balík BASIC na celých 5 rokov (alebo do 75 000 km) zadarmo. Servisné balíky zabezpečia vášmu vozidlu prvotriednu starostlivosť. Vďaka naším profesionálne vyškoleným pracovníkom a vysokokvalitným ŠKODA Originálnym dielcom vám v našom autorizovanom servise ponúkame tú najlepšiu starostlivosť a vaše nové vozidlo.

 Viac o servisných balíkoch ŠKODA

Pri konfigurácii si nezabudnite objednať navyše aj paket Plus a dostanete ho od nás grátis. Pakety obsahujú atraktívnu ponuku doplnkovej výbavy, bez ktorej sa na cestách určite nezaobídete.

Vyberte si sadu zimných pneumatík aj s diskami grátis alebo si urobte radosť a vyberte si doplnky z nášho sortimentu v hodnote od 300 až do 750 € v závislosti od vybraného modelu auta. Vďaka ŠKODA Originálnemu príslušenstvu si môžete vaše vozidlo prispôsobiť svojmu životnému štýlu a bude tak jedinečné a prispôsobené vašim potrebám.

 ŠKODA Originálne príslušenstvo

Nové auto môžete získať s financovaním s 0% úrokom. Rozhodnite sa pre jeden z našich výhodných spôsobov financovania a získajte svoje nové auto s financovaním na tretiny, štvrtiny alebo s financovaním na jednotku.

 Viac o financovaní

Vďaka predĺženej záruke už žiadne nepredvídané opravy! Záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešia naši servisní poradcovia a vy sa tak nemusíte starať o nič. Servisné prehliadky vám takisto vykonáme v našom autorizovanom servise ŠKODA a vám sa tak predlžuje Doživotná garancia mobility Premium na vaše vozidlo vždy o ďalší servisný interval.

 Kontaktujte nás pre ďalšie informácie

5-ročný servis grátis

5-ročný servis

Predĺžená 5-ročná záruka

Predĺžená 5-ročná záruka

Extra výbava Paket Plus grátis

Extra výbava Paket PLUS

Sada zimných pneumatík

Zimné pneumatiky

Výhodné financovanie

Výhodné financovanie

 hore