Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

 

Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB nadchne svojím nezameniteľným exteriérom s výrazne kontúrovanými plochami, sochársky dokonalými tvarmi a elegantnými líniami. Bohatá ponuka priestoru, inovatívne asistenčné systémy, ohľaduplnosť k životnému prostrediu, komfort, výkonné motory spĺňajúce normu EU 6 a pre značku ŠKODA typické Simply Clever detaily posúvajú vlajkovú loď značky na hornú hranicu strednej triedy.

ŠKODA SUPERB predstavuje už od roku 2001 vrchol modelovej palety značky ŠKODA. K 31. 01. 2015 dodala automobilka zákazníkom viac ako 700 000 vozidiel prvej a druhej generácie modelu SUPERB, ktorý sa tak zaradil medzi najobľúbenejšie vozidlá strednej triedy.

Predná časť vozidla vyžaruje silu a sebavedomie. Výrazná maska chladiča, ostro rezané svetlomety a nižšie pretiahnutá architektúra prednej časti opticky pridávajú vozidlu na šírke. Dynamickú eleganciu vyžaruje aj bočný pohľad. Úzke stĺpiky, ostro rezané línie okien a mierne sa zvažujúca strecha dodávajú vozidlu dojem luxusného kupé. Exkluzívny vzhľad automobilu zvýrazňujú aj veľké kolesá a mohutné blatníky. Sebavedomá a mohutná je aj zadná časť. Dvojdielne široké a zároveň nízke zadné svetlá sú štandardne vybavené technikou LED. Aj tu nájdeme pre vozidlá ŠKODA typický svetelný pruh v tvare písmena C. Brilantným detailom koncových svetiel sú elementy odkazujúce na český krištáľ.

Dizajnové prvky exteriéru pokračujú aj v úplne novo navrhnutom interiéri. Patrí medzi ne zdôraznenie horizontálnych línií, vďaka ktorým už aj tak veľmi priestranný interiér navodzuje ešte veľkorysejší dojem. Výrazné tvary, vysoká kvalita spracovania a použitie prvotriednych materiálov pôsobí veľmi hodnotne.

Nová ŠKODA SUPERB si vás získa až 152 praktickými prvkami, ktoré dodajú väčší výkon, lepší zvuk, vyššiu bezpečnosť a jedinečné riešenia pre váš každodenný život. Disponuje najväčším batožinovým priestorom spomedzi všetkých doteraz vyrobených modelov ŠKODA - až 1760 litrov, ktorý je zároveň aj najväčší vo svojej triede. Okrem toho je aj veľmi variabilný: ľahko si nastavíte výšku podlahy, pomocou diaľkového ovládania sklopíte operadlo zadného sedadla a spustíte predné sedadlo spolujazdca, aby ste mohli previezť aj dlhší náklad.

Vodičom i ďalším cestujúcim uľahčuje život až 29 Simply Clever riešení. Medzi nové Simply Clever riešenia patria praktické prvky výbavy ako mechanicky sklopné ťažné zariadenie, dve miesta na uchytenie tabletov vzadu, USB-konektor a 230V zásuvka pre cestujúcich na zadných sedadlách, odkladacia priehradka na tablet v Jumbo boxe medzi prednými sedadlami, špeciálny držiak na PET fľašu s objemom 0,5 litra, umožňujúci jej pohodlné otváranie jednou rukou, alebo priehradka pre reflexnú vestu vo všetkých štyroch dverách.

Konštruktéri vybavili nový SUPERB najmodernejšími technológiami a systémami pre zábavu. Inteligentné, dostupné, pripojiteľné - bez ohľadu na to, či ste práve s rodinou alebo sa venujete biznisu, vždy si nájdete pre seba to pravé. Cestujte ako v biznis triede - nová ŠKODA SUPERB má vyhrievaný volant, inteligentné asistenčné systémy, adaptívny tempomat či bezdotykové otváranie piatych dverí. Zvažujete nákup nového modelu ŠKODA SUPERB do svojho vozidlového parku? Poteší vás svojou nízkou spotrebou len 3,8 l/100 km.

Nová ŠKODA SUPERB je vybavená preplňovanými motormi s priamym vstrekom paliva na báze konštrukcie MQB. Zákazníci si môžu vybrať medzi piatimi benzínovými motormi TSI a tromi dieselovými motorizáciami so vstrekovaním common-rail. Všetky agregáty spĺňajú emisnú normu EU 6 a sú sériovo vybavené systémom Štart-Stop a rekuperáciou brzdnej energie. Benzínové motory pokrývajú výkonové spektrum od 92 kW (125 k) do 206 kW (280 k). Spektrum dieselových agregátov siaha od 88 kW (120 k) do 140 kW (190 k). S výnimkou základnej benzínovej motorizácie sú pre všetky agregáty k dispozícii moderné dvojspojkové prevodovky DSG. Štvorica motorov je v ponuke aj s najvyspelejším variantom pohonu všetkých kolies na báze spojky Haldex 5. generácie.

 Katalóg Nová ŠKODA SUPERB

 Cenník Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

Trojzónová klimatizácia

Predstavujeme vám úplne novú generáciu klimatizácie, zaručujúcu optimálnu teplotu v interiéri. Vodič, spolujazdec i pasažieri na zadných sedadlách si môžu osobitne nastaviť teplotu vo svojej časti vozidla.

Nová ŠKODA SUPERB

Inteligentný svetelný asistent

Inteligentný svetelný asistent modelu ŠKODA SUPERB zabezpečí dynamické nastavenie sklonu svetlometov a automatické stlmovanie diaľkových svetiel, zabraňujúce oslneniu vodičov protiidúcich automobilov.​

Nová ŠKODA SUPERB

Nové bezpečnostné systémy

Lane Assistant vám podá pomocnú ruku počas dlhých ciest na diaľnici, úplne nový systém sledovania mŕtveho uhlu príde vhod pri predchádzaní na rušných mestských cestách.​

Nová ŠKODA SUPERB

Smart Link

Spárujte svoj smartfón s novým modelom ŠKODA SUPERB a displej vášho telefónu sa zobrazí na obrazovke vozidla. Pomocou novej aplikácie ŠKODA Media Command môžete navyše ovládať všetky svoje médiá.

Nová ŠKODA SUPERB

Bezdotykové ovládanie batožinového priestoru

Nová funkcia bezdotykového otvárania piatych dverí funguje pomocou senzora, umiestneného v spodnej časti zadného nárazníka. Stačí len priložiť nohu k snímaču a kufor sa automaticky otvorí.

Nová ŠKODA SUPERB

Dva dáždniky

Oboje predné dvere novinky ŠKODA SUPERB sú vybavené priehradkou s dáždnikom, takže ho máte vždy poruke. Priehradka je navyše skonštruovaná tak, aby odvádzala vodu von z auta, vďaka čomu interiér ostane suchý.

Nová ŠKODA SUPERB

Adaptívny podvozok

Vyberte si medzi štandardným, športovým alebo komfortným nastavením - nová ŠKODA SUPERB vám ponúkne možnosť voľby jazdného režimu, umožňujúceho nastavenie podvozku presne podľa vášho štýlu jazdy.

Nová ŠKODA SUPERB

Batožinový priestor je 1760 litrov

Okrem toho je aj veľmi variabilný: ľahko si nastavíte výšku podlahy, pomocou diaľkového ovládania sklopíte operadlo zadného sedadla a spustíte predné sedadlo spolujazdca.

 hore