ŠKODA FABIA

ŠKODA FABIA

ŠKODA FABIA

ŠKODA FABIA

Nový, ešte vyzretejší dizajn - to je ŠKODA FABIA

ŠKODA FABIA v modelovom roku 2019 zaujala nielen svojim dizajnom, ale aj novou technikou. Štandardná výbava je bohatšia než predtým, nájdeme tu manuálnu klimatizáciu centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, elektrické otváranie predných okien a vonkajších spätných zrkadiel, ktoré sú po novom vo farbe karosérie spolu s kľučkami dverí. FABIA je obohatená aj o nové asistenčné systémy, nový infotainment a viac Simply Clever prvkov.

Úprava dizajnu sa najviac prejavuje na prednej a zadnej časti automobilu a dodáva vozidlu dynamický vzhľad, ktorý dotvárajú po novom tvarované hlavné a hmlové svetlomety. Výrazne prepracovaná je aj maska chladiča. Prvýkrát sú v modelovom rade FABIA použité účinné LED predné svetlomety a zadné skupinové svetlá. Predné svetlomety v sebe ukrývajú niekoľko užitočných technológii. Okrem výkonných LED svietidiel aj funkciu adaptívnych svetiel či CORNER funkciu.

Okrem nového sviežeho dizajnu prináša ŠKODA FABIA aj neopakovateľné farebné možnosti. Prejavte svoju jedinečnosť a vyskladajte si farebné kombinácie ako nikto iný. Vybrať si môžete zo 14 farieb exteriéru, 3 farebné strechy a 6 prevedení interiéru.

Motory

Model ŠKODA FABIA prináša najmodernejšie benzínové motory, ktoré v sebe spájajú skvelé jazdné vlastnosti a nízku spotrebu. Nízke hodnoty emisií sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Ponuka pre krajiny EÚ zahŕňa štyri benzínové motory: 1.0 MPI/55 kW 5-stupňová manuálna prevodovka a 1.0 TSI s výkonom 70 kW alebo 81 kW, s možnosťou výberu prevodovky medzi 5- a 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou automatickou.

Preplňované trojvalcové motory TSI sú zárukou vynikajúcej dynamiky, solídneho výkonu a nízkej spotreby.


 Katalóg ŠKODA FABIA

 Cenník ŠKODA FABIA

ŠKODA FABIA

Široký výber kolies

S toľkými rôznymi dizajnmi kolies, ktoré si môžete vybrať pre model ŠKODA FABIA, určite nájdete ten, ktorý vyhovuje vášmu vkusu. Máte širokú škálu kolies z ľahkých zliatin v rozmeroch 15", 16", 17" a 18".

ŠKODA FABIA

Priestor pre pohodlie

ŠKODA FABIA ponúka dostatok priestoru pre cestujúcich a ich batožinu. Interiér je komfortne široký a vďaka veľkej panoramatickej streche pôsobí väčším dojmom.

ŠKODA FABIA

Klimatizácia CLIMATRONIC

vám umožní užívať si komfort automaticky udržiavanej teploty vo vozidle. Senzor vlhkosti znižuje mieru zahmlievania čelného skla a spríjemňuje klímu vo vozidle.

ŠKODA FABIA

Predné a zadné parkovacie senzory

ŠKODA FABIA môže byť vybavená parkovacími senzormi v prednom a zadnom nárazníku, ktoré vám pomôžu kontrolovať vzdialenosť od prekážok.

ŠKODA FABIA

Asistent rozjazdu do kopca (HHC)

umožňuje ľahké rozbiehanie do kopca bez rizika nechceného cúvania alebo nutnosti použitia ručnej brzdy.

ŠKODA FABIA

Smartfón na štyroch kolesách

Či už chcete na smartfóne počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo sa dať viesť navigáciou počas vašej cesty, všetky funkcie sa zrkadlia na centrálnom dispeji.

ŠKODA FABIA

Bezpečnosť bez kompromisov

ŠKODA FABIA získala maximálne 5-hviezdičkové hodnotenie v crash testoch Euro NCAP.

ŠKODA FABIA

Malé veci, veľký dojem

Kamkoľvek sa pozriete, nájdete užitočné odkladacie prvky, vrátane šikovných priehradiek a dôvtipných držiakov.

 hore