ŠKODA CITIGO Monte Carlo

ŠKODA CITIGO - akčné modely:

 ŠKODA CITIGO Monte Carlo

ŠKODA CITIGO Monte Carlo

ŠKODA CITIGO Monte Carlo

Nová ŠKODA CITIGO Monte Carlo je dokonalým mestským elegánom; obratnosť a ľahkosť, s akou zaparkujete, vás jednoducho očaria. Svojim charakteristickým vzhľadom vynikne na akejkoľvek ulici. K tomu pridajte prekvapivo veľký interiér a mimoriadne nízku spotrebu paliva a dostanete síce malé auto, no určite spraví dojem. K dispozícii je v trojdverovej aj päťdverovej verzii.

ŠKODA CITIGO Monte Carlo má štandardne okrem iného:

 15“ disky AURIGA z ľahkej zliatiny v čiernej farbe
 Trojramenný športový volant s červeným prešitím
 Malý kožený paket
 Športový podvozok
 Športové sedadlá
 Klimatizácia
 Rádio Funky s CD a MP3
 Elektricky ovládané a vyhrievané spätné zrkadlá
 Príprava pre navigáciu
 Sunset - vyšší stupeň tieňovania
 Interiérové a exteriérové doplnky Monte Carlo

 Cenník ŠKODA CITIGO Monte Carlo - trojdverové a päťdverové

ŠKODA CITIGO Monte Carlo

​Čierna je jednoducho sexy

- to musíte uznať už na prvý pohľad. Dychberúci dizajn špeciálnych športových modelov ŠKODA podčiarkujú čierne prvky - mriežka chladiča, hliníkové disky, spätné zrkadlá. Dokonca aj bočné sklá sú tónované, aby lepšie sedeli k celkovému vzhľadu vozidla.

ŠKODA CITIGO Monte Carlo

Tvárou v tvár

Modely Monte Carlo okamžite vzbudia záujem. Špecifickými črtami v čiernom prevedení sú predné svetlomety, hmlové svetlá, predná mriežka, predný nárazník a plastové kryty lemujúce spodnú časť vozidla.

ŠKODA CITIGO Monte Carlo

V čiernom až do konca

Čierna farba je kľúčom aj k zadnej časti vozidla. Zadný difúzor v lesklej čiernej farbe dynamicky okorení každé Monte Carlo. To však zďaleka nie je všetko, vybrané modely Monte Carlo sú navyše vybavené koncovkou výfuka z nerezovej ocele.

ŠKODA CITIGO Monte Carlo

Simply Clever skrz naskrz

Mať športové auto neznamená vzdať sa praktických aspektov. Modely Monte Carlo disponujú tými istými Simply Clever prvkami ako ich "bežní" príbuzní. Prahové lišty s logom Monte Carlo nie sú len na dekoráciu, ale tiež chránia pred poškodením.

 hore